Reklamówki z nadrukiem Gdańsk

Firma Reklamówki z Nadrukiem z siedzibą w Gdańsku działa w branży różnego rodzaju opakowań i reklamówek. Od kilku lat zajmujemy się produkcją reklamówek - LDPE, HDPE i MDPE z przeznaczeniem dla wielu firm, branż czy gałęzi przemysłu. W naszej kompleksowej ofercie znajdziecie z pewnością dużą różnorodność reklamówek, m.in. reklamówki z nadrukiem - DKT, Market, Ucho, Koszulka, co pozwoli Wam kompleksowo zaopatrzyć waszą firmę w produkty produkowane z folii.

Nasze nadruki na reklamówkach wykonujemy tylko metodą fleksograficzną do 8. kolorów wraz z przygotowaniem do druku. Gwarnatujemy najwyższą jakość - darmową wycenę, projekt oraz dostawę, wszystko dla Waszej wygody!

Głównym celem działalności naszej firmy jest bezgraniczna satysfakcja naszych Klientów. Najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem naszych słów jest fakt, iż grono stałych Klientów firmy na reklamówki z nadrukiem rośnie nieustannie od czasu kiedy zaczęliśmy zajmować się produkcją reklamówek.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy mieszkańców Gdańska i okolic!

Sprawdź nasze


Reklamówki z nadrukiem Gdańsk


Zaufaj doświadczonemu producentowi

reklamówki z nadrukiem warszawa

Reklamówki z nadrukiem Gdańsk - dlaczego my?

Reklamówki z nadrukiem wykonywane są w rozmiarach praktycznie nieograniczonych czyli dowolnych, dopasowanych ściśle do wymagań klienta. Podstawowe typy reklamówek to nasza specjalność i wielokrotnie realizowaliśmy wielke zlecenia na nie. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i osoby prywatne z Gdańska i okolic.


  • Siedziba w Gdańsku

    Umożliwiamy odbiór większych zamówień w Gdańsku albo przesyłamy je do Waszej firmy kurierem.

  • Twój wiarygodny producent reklamówek

    Doświadczenie to nasza przewaga nad innymi firmami. Ponad 15 lat na rynku tylko o tym świadczy!

  • Najwyższej próby nadruki na reklamówkach

    W naszej pracy stosujemy nadruk fleksograficzny, jest to najlepsza metoda nadruku dostępna na rynku!