Reklamówki z nadrukiem Katowice

Dostępne w ofercie naszej firmy reklamówki z nadrukiem produkowane są w dowolnych, wybranych przez Was rozmiarach. Do podstawowych typów reklamówek z nadrukiem w naszej ofercie należą te typu Market i Koszulka.

W trakcie realizacji Waszego zamówienia prosimy od naszego Klienta o informacje dotyczące przeznaczenia reklamówki. Chcemy wówczas dobrać idealną pasującą grubość folii do produktów jakie oferuje nasz klient. Nasze reklamówki z nadrukiem tworzymy z folii miękkiej i błyszczącej - typ LDPE a także sztywnej czy szeleszczącej - typ MDPE lub HDPE. Nadruk na reklamówkach wykonywany jest w naszej firmie metodą fleksograficzną, do aż 8 kolorów.

Nasi kontrahenci mogą również skorzystać z tzw. oferty poszerzonej. Pozwalamy na tworzenie nadruków na reklamówkach z użyciem także farb matowych i błyszczących oraz ich połączeń w ramach jednego projektu, co pozwala nam na uzyskanie dużo bardziej zadowalającego efektu końcowego produkcji.

Posiadamy także możliwości produkcyjne wykonania niskich nakładów reklamówek poprzez nadruk na gotowych reklamówkach techniką sitodruku. Przyjmujemy zamówienia już od 200 szt!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy i mieszkańców Katowic i okolic!

Sprawdź nasze


Reklamówki z nadrukiem Katowice


Zaufaj doświadczonemu producentowi

reklamówki z nadrukiem katowice

Reklamówki z nadrukiem Katowice - dlaczego właśnie nasza firma?

Reklamówki z nadrukiem wykonywane są w rozmiarach praktycznie nieograniczonych czyli dowolnych, dopasowanych ściśle do wymagań klienta. Podstawowe typy reklamówek to nasza specjalność i wielokrotnie realizowaliśmy wielke zlecenia na nie. Zapraszamy do składania zapytań wszystkie firmy i osoby prywatne z Katowic i okolic.


  • Siedziba w Katowicach

    Przy dużych zamowieniach można je odebrać w Katowicach albo je do Państwa firmy kurierem.

  • Jesteśmy wiarygodnym producentem reklamówek z nadrukiem

    Isniejemy na rynku już wiele lat, zrealizowaliśmy tysiące zamówień, skontaktuj się z nami koniecznie!

  • Najlepsze nadruki na reklamówkach

    Nadruk fleksograficzny gwarantuje Wam najwyższą jakoś dostępną na rynku nie tylko Katowic ale i całej Polski!