Reklamówki z nadrukiem Rzeszów

Produkujemy dla Was reklamówki z nadrukiem, reklamówki wykonane z folii LDPE powyżej 50 mikrometrów (mikron), są one super wytrzymałe, bardzo praktyczne, folia nie jest sztywna, rączki oraz dno w naszych reklamówkach są idealnie zgrzane, produkt jest bardzo pojemny i łatwy do recyklingu, produkujemy w większości reklamówki wielokrotnego użytku. Oferujemy Wam wiele rozmiarów, działamy tylko na folii najwyższej jakości!

Jesteśmy również producentem reklamówek wytworzonych z folii HDPE - tzw. jednorazówki z przeznaczeniem do pakowania żywności luzem. Nasze reklamówki mają szerokie zastosowanie w wielu branżach, grubość folii w tych reklamówkach to ponżej 15 mikrometrów czyli sprawdza się do podstawowego opakowania żywnośći, takiej jak: warzywa, ryby, mięso czy pieczywo oraz inne.

Darmowy projekt nadruku na reklamówce to standard w dzisiejszych czasach dlatego nasza firma oferuje Wam - wykonanie projektu reklamówki z podaniem pola zadruku, dodatkowo oferujemy również poprawki gratis do całkowitej satysfakcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firmy i mieszkańców Rzeszowa i okolic!

Sprawdź nasze


Reklamówki z nadrukiem Rzeszów


Zaufaj doświadczonemu producentowi

reklamówki z nadrukiem rzeszów

Reklamówki z nadrukiem Rzeszów - dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy doświadczoną firmą, która nie boi się wyzwań i wie że jest w stanie sprostać każdemu zamówieniu na reklamówki z nadrukiem. Dotychczas współpracowaliśmy z wieloma firmami, które w późniejszym terminie zostało naszymi stałymi klientami. Zapraszamy wszystkie firmy i osoby prywatne ze Rzeszowa i okolic.


  • Siedziba w Rzeszowie

    Przy większych zamówieniach oferujemy odbiór w Rzeszowie lub wysyłamy do Waszej lokalizacji.

  • Jesteśmy wybornym producentem reklamówek z nadrukiem

    Mamy setki stałych klientów ze względu na fakt że jesteśmy sumienni i terminowi! Sprawdź nas!

  • Najwyższej jakości nadruki na naszych reklamówkach

    Fleksodruk i sitodruk to dwie metody nadruku, które gwarantują solidne wykonanie nadruków na reklamówkach!