Reklamówki z nadrukiem Szczecin

15-letnie doświadczenie w branży jako producent reklamówek z nadrukiem, sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługi najwyższej i reklamówki najwyższej jakości w Polsce.

Produkujemy reklamówki typu market z folii LDPE, MDPE, HDPE czyli każdego typu z dostępnymi zakładkami górną i dolną i także bez zakładek. Nadruki wykonujemy metodą flexograficzną i sitodruku. By sprostać współczesnym wymaganiom rynku, oferujemy reklamówki z nadrukiem również zwolnione z opłaty recyklingowej – o podwyższonej grubości reklamówki - od 52 mikron.

Minimalny nakład zamówienia reklamówek to 1.000 sztuk.

Wychodząc naprzeciwko Waszym wymaganiom jako solidny i rzetelny producent reklamówek z nadrukiem, oferujemy duży wybór rozmiarów oraz kolorów naszych reklamówek. Naszą specjalizacją są nadruki indywidualne, na zamówienie, ponieważ jest to bardzo nowoczesna forma reklamy Twojej firmy, która pozwala dowolnie wybrać nadruk i kolory na twojej reklamówce.

Producent firma Reklamówki z Nadrukiem gwarantuje najwyższą możliwą jakość gotowego produktu oraz terminowość realizowanych usług i zamówień. Nasz dział projektowy przygotuje dla Was intrygujące projekty graficzne, które później przeniesiemy na Twoją reklamówkę. Kontakt z naszą firmą odbywa się głównie drogą mailową lub telefoniczną. Czas wykonania reklamówek ustalamy indywidualnie z naszym klientem. Głównym priorytetem naszej firmy są oczywiście reklamówki z nadrukiem bez opłaty recyklingowej, które staramy się wykonywać jak najtaniej, zachowując przy tym najwyższy możliwy poziom jakości!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firmy i mieszkańców Szczecina i okolic!

Sprawdź nasze


Reklamówki z nadrukiem Szczecin


Zaufaj doświadczonemu producentowi

reklamówki z nadrukiem szczecin

Reklamówki z nadrukiem Szczecin - dlaczego właśnie my?

Nasze reklamówki z nadrukiem wysyłamy na nasz własny koszt na terenie całej Polski bez wyjątku. Jako producent reklamówek z nadrukiem zrobimy wszystko, aby produkowane przez nas produkty sprostały Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i osoby prywatne ze Szczecina i okolic.


  • Siedziba w Szczecinie

    Przy większych zamówieniach odbiór w Katowicach albo wysyłka do Waszej lokalizacji.

  • Jesteśmy dobrym producentem reklamówek z nadrukiem

    Jesteśmy summienni i terminowi, dzięki temu zwiększamy grono naszych stałych klientów!

  • Wysokiej jakości nadruki na reklamówkach

    Drukujemy metodą fleksograficzną albo sitodruku - dzięki temu uzyskujecie najlepszą jakość!