Taśmy z nadrukiem Bielsko

Będąc wiodącym producentem z ogromnym oświadczeniem, nasza firma przede wszystkim stawia na jakość produkowanych przez nas taśm z nadrukiem. Stale inwestujemy w nowoczesne technologie i maszyny. Używamy najlepszych surowców. W zależności od potrzeb klienta dobieramy taśmę na odpowiednim nośniku (folia polipropylenowa, PCV lub papier kraft) i odpowiednim kleju ( hotmelt, solvent lub akryl, także cichodwijalny). To sprawia, że nasze taśmy z nadrukiem są niezawodne.

Stosowanie taśmy z nadrukiem, oprócz walorów estetyczych ma wiele zastosowań praktycznych, których nie da się przecenić. Przede wszystkim jest dyskretną, ale niezwykle skuteczną formą reklamy, która silnie oddziałuje na klienta. Przesyłka oklejona taśmą z indywidualnym nadrukiem robi na kliencie korzystne wrażenie, przyczynia się do tego, że Twoja marka utrwali się w jego pamięci. Ważną rolą taśmy samoprzylepnej z nadrukiem jest też zabezpieczenie przesyłki przed niepożądanym otwarciem.

Żeby taśma spełniła powyższe zadania, musi być ona doskonałej jakości. Ogromne znaczenie ma również jakość nadruku oraz sam projekt, więc musi on być dokładnie przemyślany. Musimy dokładnie zastanowić się, jakie treści chcemy przekazać klientowi. Tu z pomocą przychodzą nasi graficy, pjest to zespół kometentnych i niezwykle kreatywnych osób, które pozostają do dyspozycji naszych klientów.

Projekt przygotowujemy całkowicie gratis na podstawie wytycznych uzyskanych od klienta, najczęściej na taśmie pakowej umieszcza się logo firmy, hasło reklamowe lub dane firmowe. Nasi graficy są też otwarci na bardziej nietypowe zlecenia.

Nadruk, jaki wykonujemy na naszych taśmach pakowych jest wysokiej jakości. Standardowy do niedawna nadruk nawierzchniowy przegrywa z popularniejszym ostatnio nadrukiem typu sandwich (folia jest zadrukowana przed położeniem kleju)- ten rodzaj nadruku charakteryzuje się absolutną nieścieralnością.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem bielsko - biała


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem bielsko - biała

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Bielsku Białej

taśmy z nadrukiem bielsko - biała

Taśmy z nadrukiem Bielsko Biała - dlaczego my?

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkiej staranności, by produkt finalny zaspokoił oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Polecamy się i zapraszamy wszystkie firmy oraz osoby prywatne z Bielska i okolic.


  • Siedziba w Bielsku

    Przy dużych zamówieniach zapewniamy odbiór w Bielsku Białej lub wysyłamy do paczkę do Waszej firmy.

  • Jesteśmy wybitnym producentem taśm z nadrukiem!

    Nie oglądamy się na innych, produkujemy po prostu najlepsze taśmy na rynku, kropka!

  • Nadruki na taśmach z nadrukiem

    Działamy na bazie sitodruku i nadrukach fleksograficznych dlatego nasze taśmy wyglądają bardzo atrakcyjnie!