Taśmy z nadrukiem Bydgoszcz

Dlaczego warto wybrać nasze taśmy z nadrukiem? Oto kilka najważniejszych powodów:

1.Przede wszystkim jest to produkt doskonałej jakości, który spełni swe zadanie praktyczne, czyli zaklejenie każdej (nawet bardzo ciężkiej) przesyłki. Taśma z nadrukiem na Twojej przesyłce pełni również rolę plomby zabezpieczającej. Mamy wówczas pewność, że przesyłka nie była otwierana przez osoby niepożądane.

2. Taśma z nadrukiem jest też stosunkowo tanią formą reklamy. Na takiej taśmie możemy umieścić logo firmy oraz dowolny tekst. Taka reklama nie jest nachalna, za to jest bardzo skuteczna

3. Taśma z nadrukiem jest również świetnym narzędziem wizerunkowym. Taka taśma może być unikatowa. Zastosowanie taśmy pakowej z Twoim indywidualnym nadrukiem z pewnością umocni wizerunek Twojej firmy w oczach klienta, zwiększa też szanse na to, że Twoja marka zapadnie klientowi w pamięć. Nie zapominajmy, że nawet sposób opakowania produktu wpływa na to, jak będzie on postrzegany przez klienta.

4. Możemy zaproponować taśmę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie tylko indywidualny nadruk będzie ją wyróżniał, ale również fakt, że to Ty wybierasz rodzaj folii czy kleju, z jakiego będzie wykonana.

Nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną do 8 kolorów, możemy również wykonać nadruk zdjęciowy. Na taśmie możemy umieścić dowolną grafikę. Zazwyczaj jest to logo firmy oraz slogan reklamowy lub dane teleadresowe. Możemy również nadrukować na taśmie teksty ostrzegawcze (np. “Uwaga szkło”). Zespół naszych grafików jest do Państwa dyspozycji, przygotują wizualizację taśmy. W przypadku ewentualnych uwag, projekt oczywiście będzie modyfikowany do uzyskania satysfakcji klienta. Projekt oraz ewentualne modyfikacje wykonujemy bezplatnie.

Jesteśmy wiodącym producentem taśm z nadrukiem. Dzięki ciągłym inwestycjom w park maszynowy, stosowaniu najlepszych surowców i komponentów oraz nowoczesnych technologii możemy zaoferować produkt doskonałej jakości.

Każdy klient jest inny, inne są też jego potrzeby, dlatego oferujemy szeroką gamę produktów. Proponujemy taśmy na różnych nośnikach: folii PCV, polipropylenowej, a dla firm dbających o środowisko taśmy papierowe.

Do produkcji taśm stosujemy też różne kleje. Największą popularnością cieszy się hotmelt. Jest to wytrzymały klej o dużej przyczepności. Dla bardziej wymagających klientów możemy zaproponować klej solvent. Taśma na tym kleju stosowana jest do wyjątkowo ciężkich przesyłek, jest też odporna na niekorzystne warunki zewnętrzne. Proponujemy również taśmy na kleju akrylowym, także w wariancie cichoodwijalnym, co ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o komfort pracy przy pakowaniu.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem bydgoszcz


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem bydgoszcz

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w bydgoszczy

taśmy z nadrukiem bydgoszcz
`

Taśmy z nadrukiem Bydgoszcz - dlaczego warto nas wybrać?

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie przekładają się na skuteczne działanie. Zespół naszych pracowników dba o najwyższy standard obsługi klienta.


  • Siedziba w Bydgoszczy

    Przy dużych zamówieniach zapewniamy odbiór taśm w Bydgoszczy lub wysyłamy do paczkę do Waszej firmy.

  • Jesteśmy wyjątkowym producentem taśm z nadrukiem!

    Sprawdź nas, nie jesteśmy tacy jak inni, jesteśmy lepsi o dwie długości! Nie wierzysz? Sprawdź nas i nasze taśmy z nadrukiem!

  • Nadruki na taśmach - tylko dobra jakość!

    Działamy na bazie nadruku fleksograficznego oraz sitodruku. Dzięki temu nadruk będzie najwyższej jakości!