Taśmy z nadrukiem Częstochowa

Jesteśmy producentem taśm samoprzylepnych z nadrukiem z wieloletnim doświadczeniem. Nasza wiedza i doświadczenie, przekłada się na sprawne i skuteczne działanie, co sprawia, że możemy zaoferować taśmy pakowe z nadrukiem w najlepszym gatunku.

Nasza firma stawia głównie na jakość. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii i używaniu najlepszych komponentów udaje się utrzymać najwyższą jakość produktu.

Nasze taśmy są niezawodne. Wykonane z dobrej jakości nośnika oraz wytrzymałego kleju, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierając nasze taśmy z nadrukiem zamiast zwykłej szarej taśmy możemy wiele zyskać.

Przede wszystkim otrzymujemy produkt doskonałej jakości, który spełni swe zadanie praktyczne, czyli dokładnie zabezpieczy każdą, także bardzo ciężką przesyłkę. Trzeba pamiętać, że taśma z nadrukiem stanowi również świetne zabezpieczenie przesyłki przed niepożądanym otwarciem.

Taśma z nadrukiem sprawdza się również jako niedroga forma reklamy, nie nachalna, ale niezwykle skuteczna. Taśma z Twoim indywidualnym nadrukiem robi na kliencie korzystne wrażenie, umacnia wizerunek Twojej firmy w jego oczach. Dzięki taśmie z nadrukiem Twoja marka zapada w pamięć i podnosi jej rozpoznawalność, Krótko mówiąc taśma z nadrukiem jest doskonałym narzędziem marketingowym. Jednak, aby osiągnąć ten efekt musimy pamiętać, że bardzo ważna jest jakość nadruku oraz sam projekt, trzeba go więc dokładnie przemyśleć. Tym zajmą się nasi graficy, bardzo doświadczeni specjaliści, którzy zawsze służą klientom pomocą.

Nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną do 8 kolorów, możemy też wykonać nadruk zdjęciowy. Na taśmie jesteśmy w stanie umieścić dowolną grafikę. Nadruk wykonywany jest metodą nawierzchniową lub w technice sandwich (folia zadrukowana jest przed położeniem kleju, co daje gwarancję nieścieralności).

Zazwyczaj na taśmie umieszcza się logo firmy, dodatkowo umieścić na niej możemy hasło reklamowe lub dane firmy. Projekt powinien być dokładnie przemyślany, ponieważ przekaz, jaki trafia do klienta ma ogromne znaczenie w sensie marketingowym. Możemy także nadrukować na taśmie teksty ostrzegawcze, typu “Uwaga Szkło” lub teksty służące do znakowania paczki. Zespół naszych grafików przygotuje projekt zgodny z założeniami klienta. Przygotowana zostanie wizualizacja taśmy i odesłana do akceptacji. W przypadku ewentualnych uwag, projekt oczywiście będzie poprawiany do uzyskania całkowitej satysfakcji klienta. Projekt oraz ewentualne modyfikacje wykonujemy gratis

Możemy zaproponować taśmę dopasowaną do Twoich potrzeb. Poza znaczeniem marketingowym, taśma musi spełniać również swe zadanie praktyczne. Dlatego też proponujemy naszym klientom taśmy w wielu wariantach: z folii polipropylenowej, z grubszej folii PCV. Coraz popularniejsze są ostatnio taśmy papierowe, wykonywane z papieru kraft. Przesyłka opakowana taką paczką zyskuje ekskluzywny wyląd, a jednocześnie do klienta trafia sygnał, że dbasz o środowisko.

Do produkcji taśm stosujemy też różne kleje. Najczęściej wybieranym jest klej na bazie kauczuku syntetycznego- hotmelt. Jest to wytrzymały klej, o szerokim zastosowaniu. Do bardziej wymagających zadań polecamy klej solvent (kauczuk naturalny). Taśma na tym kleju stosowana jest do pakowania cięższych przesyłek, sprawdza się przy niekorzystnych warunkach zewnętrznychi, jest odporna na niskie temperatury i wysoką wilgotność. Proponujemy również taśmy na kleju akrylowym, także w wariancie cichoodwijalnym, co ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o komfort pracy przy pakowaniu.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem częstochowa


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem częstochowa

Najlepsze


taśmy pakowe w częstochowie


Zapraszamy do kontaktu

taśmy z nadrukiem częstochowa

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Częstochowie

taśmy z nadrukiem częstochowa

Taśmy z nadrukiem Częstochowa - dlaczego warto z nami współpracować?

Dbamy o kompleksową obsługę klienta na wszystkich etapach produkcji. Zapraszamy wszystkie firmy i osoby prywatne ze Częstochowy i okolic do zakupu naszych taśm pakowych.


  • Siedziba w Częstochowie

    Przy dużych zamówieniach oferujemy odbiór w Częstochowie lub wysyłamy taśmy do bezpośrednio do Was.

  • Jesteśmy doświadczonym producentem taśm z nadrukiem

    Nasze portfolio mówi samo za siebie, setki tysięcy zrealizowanych zamówień na taśmy! Sprawdź nas!

  • Wysokiej jakości nadruki na taśmach z nadrukiem

    Produkcję naszych taśm opieramy na sitodruku oraz nadruku fleksograficznym to daje wysoką jakość!