Reklamówki z nadrukiem Gdańsk

Używanie taśmy z nadrukiem, oprócz aspektów estetycznych ma wiele zastosowań praktycznych. Przede wszystkim jest nie narzucającą się, ale bardzo skuteczną formą reklamy. Przesyłka oklejona spersonalizowaną taśmą z nadrukiem robi na kliencie korzystne wrażenie, przyczynia się do utrwalenia Twojej marki w pamięci klienta. Wobec tego bardzo ważna jest jakość nadruku oraz sam projekt, więc musi on być dokładnie przemyślany. Należy zastanowić się, jakie treści chcemy przekazać klientowi. Tu z pomocą przychodzą Ci nasi graficy, jest to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pozostają do Twojej dyspozycji.

Projekt przygotowujemy całkowicie bezpłatnie na podstawie wytycznych uzyskanych od klienta, najczęściej na taśmie pakowej umieszcza się logo firmy, ewentualnie slogan reklamowy lub dane firmy. Realizujemy bardziej niestandardowe zlecenia. Na taśmie możemy umieścić dowolny nadruk: hasła ostrzegawcze lub teksty, pomagające w znakowaniu paczek. Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy do akceptacji.

Nadruk położony na naszych taśmach pakowych jest wysokiej jakości. Oprócz zwykłego nadruku nawierzchniowego, proponujemy też nadruk typu sandwich (folia jest zadrukowana przed położeniem kleju) - jest to nadruk w 100% nieścieralny. Ten rodzaj nadruku cieszy się coraz większym uznaniem wśród naszych klientów.

Ważną rolą taśmy samoprzylepnej z nadrukiem jest też zabezpieczenie przesyłki przed niepożądanym otwarciem. W przypadku użycia taśmy ze spersonalizowanym nadrukiem, mamy pewność, że nikt nieupoważniony do przesyłki nie zaglądał.

Żeby taśma pakowa z nadrukiem spełniła powyższe warunki, musi być bardzo dobra jakościowo.

Nasza firma przede wszystkim stawia na jakość. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i nowoczesne maszyny. Używamy tylko sprawdzonych surowców. W zależności od potrzeb klienta wykonujemy taśmę na odpowiedniej folii, może być to folia polipropylenowa lub PCV. Dużą popularnością cieszą się ostatnio taśmy papierowe, wykonane z papieru kraft. Stosowanie taśmy papierowej sprawia, że klient postrzega nas jako firmę proekologiczną.

Odpowiednio do potrzeb klienta dobieramy też rodzaj kleju: hotmelt- najczęściej stosowany doceniany za niezawodność i atrakcyjną cenę, solvent- klej polecany do paczek wyjątkowo ciężkich przechowywanych w niskich temperaturach lub akryl, także cichodwijalny). To sprawia, że nasze taśmy z nadrukiem są niezawodne.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem gdańsk


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem gdańsk

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Gdańsku

taśmy z nadrukiem gdańsk

Taśmy z nadrukiem Gdańsk - dlaczego my?

Posiadamy grupę wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by produkt końcowy w postaci taśmy z nadrukiem lub taśmy pakowej zaspokoił oczekiwania naszych klientów.


  • Siedziba w Gdańsku

    Umożliwiamy odbiór taśm z większych zamówień w Gdańsku albo przesyłamy je do Waszej firmy kurierem.

  • Twój wiarygodny producent taśm

    Doświadczenie to nasza przewaga nad innymi firmami. Ponad 15 lat na rynku tylko o tym świadczy! Najlepsze taśmy!

  • Najwyższej próby nadruki na taśmach pakowych

    W naszej pracy stosujemy nadruk fleksograficzny, jest to najlepsza metoda nadruku na taśmy dostępna na rynku!