Taśmy z nadrukiem Katowice

Jesteśmy wiodącym producentem taśmy samoprzylepnej z nadrukiem.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych produktów. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i używamy najlepszych surowców. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę taśm pakowych: z folii polipropylenowej, z grubszej folii PCV oraz taśmy papierowe, coraz popularniejsze, ponieważ wskazują na troskę o środowisko.

Do produkcji taśm używamy kilku rodzajów kleju: hotmelt- wytrzymały klej odpowiedni do pakowania paczek o wadze do 30 kg, solvent- klej polecany do cięższych paczek, przechowywanych w niskich temperaturach lub w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, klej akrylowy cichoodwijalny- stosowanie taśmy na tym kleju jest istotne dla wygody pracy przy pakowaniu.

Na czym polega przewaga naszej taśmy z nadrukiem nad zwykłą taśmą pakową?

Wiadomo, że obecnie kluczowe w prowadzeniu interesów jest budowanie własnej marki i dbanie o wizerunek firmy. Przesyłka zabezpieczona spersonalizowaną taśmą z nadrukiem wygląda dużo atrakcyjniej, a już na etapie rozpakowywania paczki klient wyrabia sobie zdanie na temat produktu i Twojej firmy. Taśma z nadrukiem powoduje, że Twoja marka mimochodem utrwala się w pamięci klienta. Dodatkowo taśma z nadrukiem jest doskonałym sposobem reklamy, Twoja firma dzięki taśmie z nadrukiem reklamuje się właściwie sama w sposób subtelny, ale niezwykle skuteczny. Nadruk na taśmie budzi w kliencie pozytywne skojarzenia, w naturalny sposób przekazuje ważne informacje.

Na taśmie możemy również umieścić teksty ostrzegawcze, mówiące o delikatnej zawartości przesyłki lub tekst, który ułatwi oznakowanie paczki, przechowywanej na magazynie. Jak widać taśma z nadrukiem oprócz walorów reklamowych i informacyjnych ma również znaczenie praktyczne.

Nasi pracownicy to doświadczeni i świetnie wyszkoleni specjaliści. Począwszy od doradztwa w zakresie wyboru rodzaju taśmy, przez wykonanie projektu do obsługi posprzedażowej, pozostają do dyspozycji naszych klientów

W zależności od oczekiwań klienta nasz pracownik dobierze odpowiednią taśmę, na właściwej do wymagań klientów foliii i odpowiednim kleju.

Graficy przygotują całkowicie gratis projekt taśmy na podstawie wytycznych otrzymanych od klienta. Zazwyczaj klienci decydują się na umieszczenie na taśmie swojego logotypu oraz hasła reklamowego, czasami są to dane teleadresowe. Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy do akceptacji.

Sprawdź nasze świetne


Taśmy z nadrukiem Katowice


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm z nadrukiem

taśmy z nadrukiem Katowice

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem!


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Katowicach

taśmy z nadrukiem Katowice

Taśmy z nadrukiem Katowice - dlaczego właśnie nasza firma?

Biorąc pod uwagę jakość naszych taśm z nadrukiem, fachową obsługę, bardzo atrakcyjne ceny, taśma z nadrukiem zdecydowanie wygrywa ze zwykłą szarą taśmą.


  • Siedziba w Katowicach

    Przy dużych zamowieniach taśmy z nadrukiem odebrać w Katowicach albo je do Państwa firmy kurierem.

  • Jesteśmy wiarygodnym producentem taśm z nadrukiem

    Isniejemy na rynku już wiele lat, zrealizowaliśmy tysiące zamówień na taśmy, skontaktuj się z nami!

  • Najlepsze nadruki na taśmach

    Nadruk fleksograficzny gwarantuje Wam najwyższą jakoś dostępną na rynku nie tylko Katowic ale i całej Polski! Zapraszamy.