Taśmy z nadrukiem Kraków

Stosowanie taśmy z nadrukiem, oprócz walorów wizualnych ma szereg zastosowań praktycznych. Przede wszystkim jest dyskretną, ale bardzo skuteczną formą reklamy. Przesyłka oklejona spersonalizowaną taśmą z nadrukiem robi na kliencie korzystne wrażenie, przyczynia się do tego, że Twoja marka utrwali się w pamięci klienta. Dlatego też bardzo ważna jest jakość nadruku oraz sam projekt, więc musi on być dokładnie przemyślany. Tu z pomocą przychodzi zespół naszych grafików, są to doświadczeni specjaliści, którzy pozostają do dyspozycji naszych klientów.

Projekt przygotowujemy całkowicie gratis na podstawie wytycznych uzyskanych od klienta, najczęściej na taśmie pakowej umieszcza się logo firmy, ewentualnie hasło reklamowe lub dane teleadresowe. Nasi graficy są też otwarci na bardziej niestandardowe zlecenia. Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy do akceptacji.

Nadruk jaki wykonujemy na naszych taśmach pakowych jest wysokiej jakości. Oprócz standardowego nadruku nawierzchniowego, proponujemy też coraz popularniejszy nadruk typu sandwich (folia jest zadrukowana przed położeniem kleju)- ten rodzaj nadruku charakteryzuje się całkowitą nieścieralnością.

Ważną rolą taśmy samoprzylepnej z nadrukiem jest też zabezpieczenie przesyłki przed niepożądanym otwarciem.

Żeby taśma pakowa z nadrukiem spełniła te zadania musi być ona doskonałej jakości.

Nasza firma przede wszystkim stawia na jakość. Stale inwestujemy w nowoczesne technologie i maszyny. Używamy najlepszych surowców. W zależności od potrzeb klienta dobieramy taśmę na odpowiednim nośniku (folia polipropylenowa, PCV lub papier kraft) i odpowiednim kleju ( hotmelt, solvent lub akryl, także cichodwijalny). To sprawia, że nasze taśmy z nadrukiem są niezawodne.

Sprawdź nasze wybitne


Taśmy z nadrukiem kraków


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem kraków

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Krakowie

taśmy z nadrukiem kraków

Taśmy z nadrukiem Kraków - dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkiej staranności, by produkt finalny zaspokoił oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


  • Siedziba w Krakowie

    Klienci, którzy chcą zrobić u nas duże zamówienie na taśmy z nadrukiem obsługujemy w naszym punkcie w Krakowie.

  • Niezawodny producent taśm z nadrukiem

    Posiadamy doskonały park maszynowy i oferujemy Taśmy z nadrukiem wysokiej jakości! Wybróbuj nasze niezwodne produkty.

  • Najlepsze nadruki

    Jakość, jakość i jeszcze raz jakość, dotyczy to również nadruków na naszych taśmach. Sprawdź nas!