Taśmy z nadrukiem Łódź

W ciągu ostatnich lat taśma z nadrukiem firmowym stała się p po prostu narzędziem pracy. Nic dziwnego, taka taśma nadaje przesyłce indywidualny i niepowtarzalny charakter. Dodatkowo taśma z nadrukiem sprawia, że rozpoznawalność Twojej marki wzrasta i doskonale, a jednocześnie dyskretnie reklamuje Twój produkt.

Naszych taśmy z nadrukiem, biorąc pod uwagę ich jakość stanowią również idealne zabezpieczenie przesyłki, dają one gwarancję niezawodności: Są wykonane z dobrej jakości folii i mocnego kleju. Użycie taśmy z nadrukiem stanowi również zabezpieczenie przed niepożądanym otwieraniem przesyłki.

Przy produkcji naszych taśm stosujemy najwyższej jakości komponenty. Najpopularniejsze są taśmy z folii polipropylenowej z klejem hotmelt (klej na bazie kauczuku syntetycznego), ale wykonujemy też wykonać taśmę z grubszej folii PCV lub taśmę papierową. Taśma z papieru kraft jako produkt ekologiczny zyskuje coraz większą popularność wśród klientów, poza tym przesyłka oklejona taką taśmą zyskuje niezwykle elegancki charakter.

Nadruk wykonujemy również na taśmach bez kleju. Są to tzw. taśmy ostrzegawcze, służą one do oznakowania konkretnego terenu, np. Trasy biegu.

Najpopularniejszy klej homelt jest klejem na bazie kauczuku syntetycznego, bardzo wytrzymałym o szerokim zastosowaniu. W przypadku paczek bardzo ciężkich lub przechowywanych w niekorzystnych warunkach atmosferycznych (niska temperatura czy wysoka wilgotność) odpowiedni będzie klej solvent (klej na bazie kauczuku syntetycznego). W naszej ofercie posiadamy też kleje akrylowe cichoodwijalne, co ma ogromne znaczenie dla komfortu pracy przy pakowaniu.

Nadruk, jaki wykonujemy również jest wysokiej jakości. Oprócz standardowego nadruku nawierzchniowego (do 3 kolorów nadruku) możemy również wykonać nadruk typu sandwich (do 8 kolorów nadruku). Taki nadruk nakładany jest na folię przed położeniem kleju, to powoduje, że nadruk jest całkowicie nieścieralny.

Projekt taśmy wykonujemy gratis. Wystarczy przesłać nam logo firmy, ewentualnie tekst, jaki powinien się znaleźć na taśmie- wszystkim zajmą się nasi graficy. Nadruk możemy wykonać dowolny, zgodny z potrzebami klienta.

Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy. Jeżeli wizualizacja nie spełni jego oczekiwań, będziemy poprawiać projekt do skutku.

Nasza firma jako producent z wieloletnim doświadczeniem może zaproponować taśmy pakowe najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na najbardziej nawet niestandardowe oczekiwania klientów: mamy w naszej ofercie produkty bardzo zróżnicowane. Każdy klient może wybrać taśm stosowną do swoich potrzeb.

Sprawdź nasze fachowe


Taśmy z nadrukiem łódź


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem łódź

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Łodzi

taśmy z nadrukiem łódź

Taśmy z nadrukiem Łódź - dlaczego warto nas wybrać?

Zespół naszych pracowników służy pomocą w ciągu wszystkich etapów tworzenia taśmy z nadrukiem: od fazy projektowania taśmy, przez okres produkcyjny do obsługi posprzedażowej.


  • Siedziba we Łodzi

    Złożone przez Was zamówienia na taśmy dostarczamy do naszego puntu w Łodzi albo przesyłamy do do Waszej firmy kurierem.

  • Twój producent taśm

    Świadczymy nasze usługi produkcji taśm już wiele lat. Sprawdź naszą fachowość.

  • Najlepszej jakości nadruki na taśmach

    Oferujemy najwyżsszej jakości nadruki na taśmach dzięki wykorzystywanej przez nas metodzie fleksograficznej.