Taśmy z nadrukiem Lublin

W ciągu ostatnim czasie taśma z nadrukiem jako produkt spersonalizowany stała się po prostu koniecznym narzędziem pracy. Jest to całkowicie zrozumiałe, taka taśma nadaje bowiem przesyłce niepowtarzalny charakter. Dodatkowo taśma z nadrukiem podnosi rozpoznawalność Twojej marki i doskonale, ale nie nachalnie reklamuje Twój produkt. Dzięki stosowaniu taśmy z nadrukiem Twoje logo zapadnie klientom w pamięć.

Aby taśma spełniła tą rolę, projekt taśmy musi być dokładnie przemyślany, a sam nadruk powinien być wysokiej jakości. Oprócz standardowego nadruku nawierzchniowego (do 3 kolorów nadruku) możemy również wykonać nadruk typu sandwich (do 8 kolorów nadruku). Taki nadruk nakładany jest na folię przed położeniem kleju, to powoduje, że nadruk jest całkowicie nieścieralny.

Projekt taśmy wykonujemy gratis. Wystarczy przesłać nam logo firmy, ewentualnie tekst, jaki powinien się znaleźć na taśmie- wszystkim zajmą się nasi graficy. Jesteśmy też otwarci na niestandardowe zlecenia- nadruk możemy wykonać dowolny, zgodny z potrzebami klienta.

Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy do akceptacji. Projekt i ewentualne modyfikacje wykonujemy gratis.

Nasza firma jako producent z wieloletnim doświadczeniem może zaproponować taśmy pakowe najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na najbardziej nawet niestandardowe oczekiwania klientów: mamy w naszej ofercie produkty bardzo zróżnicowane. Każdy klient może wybrać taśm stosowną do swoich potrzeb, począwszy od wyboru nośnika, a na wyborze odpowiedniego kleju kończąc.

Przy produkcji naszych taśm stosujemy najwyższej jakości komponenty. Większość klientów decyduje się na taśmy z folii polipropylenowej z klejem hotmelt (klej na bazie kauczuku syntetycznego), ale wykonujemy też wykonać taśmę z grubszej folii PCV lub taśmę papierową. Taśma z papieru kraft jako produkt ekologiczny zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów.

Najpopularniejszy klej homelt jest klejem bardzo wytrzymałym o szerokim spektrum zastosowania. Do zadań specjalnych polecamy klej solvent (klej na bazie kauczuku syntetycznego)- to klej odpowiedni do paczek ciężkich, przechowywanych nawet w ekstremalnych warunkach, np. w chłodniach. W naszej ofercie posiadamy też kleje akrylowe cichoodwijalne, co ma ogromne znaczenie dla komfortu pracy przy pakowaniu. Nadruk wykonujemy również na taśmach bez kleju. Są to tzw. Taśmy ostrzegawcze. Stosowane są przy różnego rodzaju imprezach, służą również do oznakowania terenu.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem Lublin


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem Lublin

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Lublinie

taśmy z nadrukiem Lublin

Taśmy z nadrukiem Lublin - dlaczego warto z nami współpracować?

Zespół naszych pracowników cały czas jest do dyspozycji klienta: do fazy projektowania taśmy, przez okres produkcyjny do obsługi posprzedażowej. Zapraszamy wszystkie firmy oraz osoby prywatne z Lublina i okolic.


  • Siedziba w Lublinie

    Przy największych zamówieniach zapewniamy odbiór w Lublinie lub wysyłamy do paczkę z taśmami do Was.

  • Jesteśmy najlepszym producentem taśm z nadrukiem!

    Na pewno nie mamy konkurencji i chcemy żebyście Wy również się o tym przekonali! Sprawdźcie nas i nasze taśmy!

  • Nadruki na taśmach - tylko wysoka jakość!

    Farby fleskograficzne i sposób nadruku za pomocą sitodruku sprawią że taśma będzie wyglądać idealnie!