Taśmy z nadrukiem Poznań

Jesteśmy jednym z głównych producentów taśm samoprzylepnych z nadrukiem.

Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i używamy najlepszych surowców. Oferujemy naszym klientom taśmy w wielu wariantach: z folii polipropylenowej, z grubszej folii PCV oraz taśmy papierowe, bardzo popularne przy obecnych trendach proekologicznych.

Do produkcji taśm używamy kilku rodzajów kleju: hotmelt- wytrzymały klej w dobrym stosunku ceny do jakości, solvent- klej polecany do cięższych paczek, przechowywanych w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, klej akrylowy cichoodwijalny- stosowanie taśmy na tym kleju jest istotne dla wygody pracy przy pakowaniu.

Dlaczego wybrać naszą taśmę z nadrukiem zamiast zwykłej, szarej taśmy pakowej?

Wszyscy wiemy jak ważne jest w obecnych czasach budowanie własnej marki i dbanie o wizerunek firmy. Przesyłka oklejona spersonalizowaną taśmą z nadrukiem wygląda dużo atrakcyjniej, a już na etapie rozpakowywania paczki klient wyrabia sobie zdanie na temat produktu. Poza tym taśma z nadrukiem powoduje, że Twoja marka utrwala się w pamięci klienta w bardzo pozytywny sposób. Dodatkowo taśma z nadrukiem jest świetnym sposobem reklamy, dyskretnym, ale niezwykle skutecznym. Nadruk na taśmie budzi w kliencie pozytywne skojarzenia, w naturalny sposób przekazuje ważne informacje.

Na taśmie możemy również umieścić hasła ostrzegawcze, mówiące o delikatnej zawartości przesyłki lub tekst, który ułatwi przechowywanie paczki na magazynie. Także taśma z nadrukiem oprócz walorów marketingowych ma również znaczenie praktyczne.

Nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni specjaliści- są do dyspozycji klienta. Począwszy od doradztwa w zakresie wyboru rodzaju taśmy, przez wykonanie projektu do obsługi posprzedażowej. W zależności od potrzeb klienta nasz pracownik dobierze odpowiednią taśmę, na właściwym do wymagań klientów nośniku i kleju.

Graficy przygotują całkowicie bezpłatnie projekt taśmy na podstawie wytycznych otrzymanych od klienta. Zazwyczaj klienci decydują się na umieszczenie na taśmie swojego logotypu oraz sloganu reklamowego, czasami są to dane teleadresowe. Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy do akceptacji.

Sprawdź nasze dobre


Taśmy z nadrukiem poznań


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm pakowych

taśmy z nadrukiem poznań

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Poznaniu

taśmy z nadrukiem poznań

Taśmy z nadrukiem Poznań - dlaczego nasza firma?

Biorąc pod uwagę jakość naszych taśm z nadrukiem, fachową obsługę, bardzo atrakcyjne ceny, taśma z nadrukiem zdecydowanie wygrywa ze zwykłą szarą taśmą.


  • Siedziba w Poznaniu

    Duże zamówienia taśm dostarczamy do naszego punktu, którego siedziba jest w Poznaniu lub wysyłamy do Was kurierem.

  • Wiarygodny producent taśm pakowych

    Ze względu na nasze doświadczenie nie boimy się żadnych, nawet największych zamówień na taśmy, sprostamy każdemu!

  • Wysokiej jakości nadruki

    Metoda nadruku fleksograficznego sprawdza się zawsze. My oferujemy najwyższą jakoś nadruków na taśmach!