Taśmy z nadrukiem Rzeszów

Taśma z nadrukiem oprócz oczywistych funkcji praktycznych jest również doskonałym narzędziem marketingowym. Twoje logo, umieszczone na taśmie stanowi doskonałą reklamę Twojej firmy, dyskretną a jednocześnie niezwykle skuteczną. Poza tym przesyłka opakowana taką taśmą wygląda bardzo estetycznie i od razu przyciąga wzrok.

Inwestycja w taśmę z nadrukiem jest jednocześnie inwestycją w wizerunek własnej firmy. Taśma z Twoim indywidualnym nadrukiem sprawia, że klient zapamiętuje Twoją markę, staje się ona rozpoznawalna. Już na etapie rozpakowywania paczki, klient jest nastawiony pozytywnie do Twojego produktu.

Jednak, żeby taśma spełniła te funkcje, powinna być doskonałej jakości. Dlatego też, jako producent taśm z wieloletnim doświadczeniem, stawiamy przede wszystkim na jakość, począwszy od. najlepszych komponentów, przez jakość nadruku, na jakości obsługi kończąc.

Projekt taśmy powinien być bardzo dokładnie przemyślany, musimy zastanowić się jakie treści chcemy przekazać klientowi. Zazwyczaj na taśmie umieszcza się logo, oprócz tego może być to jeszcze chwytliwy slogan reklamowy lub dane Twojej firmy. Powierzchnia taśmy jest niewielka, ale bardzo sugestywnie oddziałuje na klienta, wobec tego projekt musi być starannie przemyślany. Tu pomocą służą zawsze nasi graficy, kompetentni i kreatywni. Przygotują projekt zgodnie z wytycznymi klienta, w razie potrzeby doradzą.

Na taśmie możemy wykonać każdy nadruk, także zdjęciowy. Nadruk wykonujemy metodą fleksograficzną do 8 kolorów nadruku. Oprócz tradycyjnego nadruku nawierzchniowego, wykonujemy też nadruk typu sandwich- folia zadrukowana jest przed położeniem kleju, co daje gwarancję nieścieralności.

Istotną kwestią jest też właściwy dobór nośnika i kleju z jakich zostanie wykonana taśma. Możemy wykonać taśmę z folii polipropylenowej lub z grubszej folii PCV. Dożą popularnością cieszą się ostatnio taśmy papierowe. Wykonujemy je z papieru kraft. Takie taśmy wyglądają bardzo efektownie i jako produkt ekologiczny są bardzo pożądane.

Kolejną kwestią jest wybór kleju. Najpopularniejszy- hotmelt to klej na bazie kauczuku syntetycznego, jest bardzo wytrzymały i atrakcyjny cenowo. Do paczek cięższych lub przechowywanych w niskich temepraturach polecany jest klej solvent (klej na bazie kauczuku naturalnego). Wykonujemy też taśmy na klejach akrylowych, także w wariancie cichoodwijalnym.

Sprawdź nasze najlepsze


Taśmy z nadrukiem rzeszów


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm z nadrukiem

taśmy z nadrukiem rzeszów

Fachowy


Producent taśm z nadrukiem


Najlepsze taśmy z nadrukiem w Rzeszowie

taśmy z nadrukiem rzeszów

Taśmy z nadrukiem Rzeszów - dlaczego warto nas wybrać?

W razie wątpliwości jaki rodzaj taśmy wybrać, pomocą służą nasi pracownicy. Zapraszamy wszystkie firmy i osoby prywatne z Rzeszowa i okolic w celu składania zamówień na taśmy pakowe z nadrukiem.


  • Siedziba w Rzeszowie

    Przy większych zamówieniach oferujemy odbiór w Rzeszowie lub wysyłamy do Waszej lokalizacji szybką przesyłką kurierską zawierającą nasze taśmy.

  • Jesteśmy wybornym producentem taśm z nadrukiem

    Mamy setki stałych klientów ze względu na fakt że jesteśmy sumienni i terminowi! Sprawdź nas! Zapraszamy!

  • Najwyższej jakości nadruki na taśmach

    Fleksodruk i sitodruk to dwie metody nadruku, które gwarantują solidne wykonanie nadruków na taśmach!