Taśmy z nadrukiem Szczecin

Jesteśmy wiodącym producentem taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zaoferować taśmy pakowe w najlepszym gatunku.

Nasza firma stawia głównie na jakość. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii i używaniu najlepszych surowców udaje się utrzymać najwyższą jakość produktu.

Nasze taśmy są niezawodne. Wykonane z mocnej folii i wytrzymałego kleju, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na nasze taśmy z nadrukiem.

Przede wszystkim otrzymujemy niezawodny produkt doskonałej jakości, który spełni swe zadanie praktyczne, czyli dokładnie zaklei i zabezpieczy każdą (nawet najcięższą) przesyłkę. Trzeba pamiętać, że taśma z nadrukiem stanowi swoistą plombę zabezpieczającą i chroni przesyłkę przed niepożądanym otwarciem.

Taśma z nadrukiem sprawdza się również jako forma reklamy, stosunkowo tania, ale niezwykle skuteczna. Przesyłka oklejona taśmą z Twoim nadrukiem robi na kliencie bardzo korzystne wrażenie, umacnia wizerunek Twojej firmy w oczach klienta. Dzięki taśmie z nadrukiem Twoja marka zapada w pamięć i podnosi się jej rozpoznawalność, Jednym słowem taśma z nadrukiem jest świetnym narzędziem marketingowym. Dlatego też bardzo ważna jest jakość nadruku oraz sam projekt, więc musi on być dokładnie przemyślany. Tu z pomocą przychodzą nasi graficy, są to doświadczeni specjaliści, którzy pozostają do dyspozycji naszych klientów.

Nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną do 8 kolorów, możemy również wykonać nadruk zdjęciowy. Na taśmie możemy umieścić dowolną grafikę. Nadruk wykonujemy metodą nawierzchniową lub w technologii sandwich (folia zadrukowana jest przed położeniem kleju, co daje gwarancję nieścieralności).

Zazwyczaj na taśmie umieszcza się logo firmy oraz slogan reklamowy lub dane teleadresowe. Możemy również nadrukować na taśmie teksty ostrzegawcze, mówiące o delikatnej zawartości przesyłki lub teksty służące do znakowania paczki. Zespół naszych grafików przygotuje projekt zgodny z wytycznymi klienta, po przesłaniu logotypu, zostanie przygotowana wizualizacja taśmy i odesłana do akceptacji. W przypadku ewentualnych uwag, projekt oczywiście będzie poprawiany do uzyskania całkowitej satysfakcji klienta. Projekt oraz ewentualne modyfikacje wykonujemy gratis

Możemy zaproponować taśmę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie tylko indywidualny nadruk będzie ją wyróżniał, ale również fakt, że to Ty wybierasz rodzaj nośnika czy kleju, z jakiego będzie wykonana Twoja taśma.

Oferujemy naszym klientom taśmy w wielu wariantach: z folii polipropylenowej, z grubszej folii PCV. Coraz większym uznaniem klientów cieszą się ostatnio taśmy papierowe. Wykonujemy je z papieru kraft. Przesyłka opakowana taką paczką zyskuje niezwykle elegancki charakter, a jednocześnie wysyłasz klientowi sygnał, że dbasz o środowisko.

Do produkcji taśm stosujemy też różne kleje. Najczęściej wybieranym jest klej na bazie kauczuku syntetycznego- hotmelt. Jest to wytrzymały klej, jednocześnie bardzo atrakcyjny cenowo. Dla bardziej wymagających klientów możemy zaproponować klej solvent (kauczuk naturalny). Taśma na tym kleju polecana jest do cięższych przesyłek, doskonale też radzi sobie z niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, jest odporna na niskie temperatury i wysoką wilgotność. Proponujemy również taśmy na kleju akrylowym, także w wariancie cichoodwijalnym, co ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o komfort pracy przy pakowaniu.

Nasi klienci mogą liczyć na opiekę ze strony naszych pracowników na wszystkich etapach produkcji: od projektowania i doboru właściwych komponentów po obsługę posprzedażową.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem Szczecin


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem szczecin

Znakomite


taśmy pakowe w Szczecinie


Zapraszamy do kontaktu z nami

taśmy z nadrukiem szczecin

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem we Wrocławiu

taśmy z nadrukiem szczecin

Taśmy z nadrukiem Szczecin - dlaczego właśnie my?

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkiej staranności, by produkt finalny zaspokoił oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie.


  • Siedziba w Szczecinie

    Przy większych zamówieniach odbiór w Szczecinie albo wysyłka naszych taśm z nadrukiem do Waszej lokalizacji.

  • Jesteśmy dobrym producentem taśm z nadrukiem

    Jesteśmy summienni i terminowi, dzięki temu zwiększamy grono naszych stałych klientów! Zapraszamy.

  • Wysokiej jakości nadruki na taśmach

    Drukujemy metodą fleksograficzną albo sitodruku - dzięki temu uzyskujecie najlepszą jakość!