Taśmy z nadrukiem Warszawa

W ciągu ostatnich lat taśma z nadrukiem jako produkt spersonalizowany stała się nieodzownym narzędziem pracy. Nic dziwnego, taka taśma nadaje przesyłce indywidualny charakter. Dodatkowo taśma z nadrukiem podnosi rozpoznawalność Twojej marki i doskonale, ale nie nachalnie reklamuje Twój produkt.

Biorąc też pod uwagę jakość naszych taśm, stanowią one też idealne zabezpieczenie przesyłki. Użycie taśmy z nadrukiem stanowi również zabezpieczenie przed niepożądanym otwieraniem przesyłki

Nasza firma jako producent z wieloletnim doświadczeniem może zaproponować taśmy pakowe najwyższej jakości. Jesteśmy otwarci na najbardziej nawet niestandardowe oczekiwania klientów: mamy w naszej ofercie produkty bardzo zróżnicowane. Każdy klient może wybrać taśm stosowną do swoich potrzeb, począwszy od wyboru rozmiaru taśmy (proponujemy taśmy o szerokości 19-144 mm), na wyborze odpowiedniego kleju kończąc.

Przy produkcji naszych taśm stosujemy najwyższej jakości komponenty. Większość klientów decyduje się na taśmy z folii polipropylenowej z klejem hotmelt (klej na bazie kauczuku syntetycznego), ale wykonujemy też wykonać taśmę z folii PCV lub taśmę papierową. Taśma z papieru kraft jako produkt ekologiczny zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów, poza tym przesyłka oklejona taką taśmą zyskuje niezwykle elegancki charakter.

Nadruk wykonujemy również na taśmach bez kleju. Są to tzw. Taśmy ostrzegawcze

Najpopularniejszy klej homelt jest klejem bardzo wytrzymałym o szerokim spektrum zastosowania. Do zadań specjalnych polecamy klej solvent (klej na bazie kauczuku syntetycznego)- to klej odpowiedni do paczek ciężkich, przechowywanych nawet w ekstremalnych warunkach, np. w chłodniach. W naszej ofercie posiadamy też kleje akrylowe cichoodwijalne, co ma ogromne znaczenie dla komfortu pracy przy pakowaniu.

Projekt taśmy wykonujemy gratis. Wystarczy przesłać nam logo firmy, ewentualnie tekst, jaki powinien się znaleźć na taśmie- wszystkim zajmą się nasi graficy. Jesteśmy też otwarci na niestandardowe zlecenia- nadruk możemy wykonać dowolny, zgodny z potrzebami klienta.

Po przygotowaniu projektu, klient otrzymuje wizualizację taśmy. Jeżeli wizualizacja nie spełni jego oczekiwań, będziemy poprawiać projekt do skutku.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem Warszawa


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem warszawa

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w Warszawie

taśmy z nadrukiem warszawa

Taśmy z nadrukiem Warszawa - dlaczego My?

Zespół naszych pracowników cały czas jest do dyspozycji klienta: do fazy projektowania taśmy, przez okres produkcyjny do obsługi posprzedażowej.


  • Lokalizacja w Warszawie

    Klientów, którzy chcą odebrać większe zamówienie na taśmy z nadrukiem zapraszamy do naszego punktu w Warszawie.

  • Szeroki wybór taśm pakowych

    Oferujemy bardzo szeroki wybór typów taśm pakowych, nadruków jak i nakładów. Wszystko dla wygody naszych klientów.

  • Nadruki wysokiej jakości

    Stosujemy farby fleksograficzne tak aby produkowane przez nas taśmy z nadrukiem były jak najwyższej możliwej jakości.