Taśmy z nadrukiem Wrocław

Jesteśmy wiodącym producentem taśm z nadrukiem.

Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie , stosowaniu najlepszych surowców i komponentów możemy zaoferować produkt najwyższej jakości. Oferowany przez nas szeroki wybór produktów sprawi, że każdy klient znajdzie odpowiednią dla siebie taśmę pakową. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie powodują, że realizacje zamówień przebiegają sprawnie i w sposób komfortowy dla klienta. Zespół naszych pracowników dba o najwyższy standard obsługi klienta.

Dlaczego warto wybrać nasze taśmy samoprzylepne z nadrukiem? Oto kilka najważniejszych powodów.

Przede wszystkim jest to produkt doskonały jakościowo, który spełni swe zadanie praktyczne, czyli zaklejenie i zabezpieczenie każdej (nawet najcięższej) przesyłki.

Taśma z nadrukiem jest też stosunkowo tanią formą reklamy. Na takiej taśmie możemy umieścić logo firmy oraz dowolny tekst czy slogan reklamowy. Treści jakie umieścimy na taśmie w sposób niezauważalny utrwalą się w świadomości Twojego klienta.

Taśma z nadrukiem jest również świetnym narzędziem marketingowym. Taka taśma może być niepowtarzalna. Zastosowanie taśmy pakowej z Twoim indywidualnym nadrukiem z pewnością umocni wizerunek firmy w oczach klienta, przyczyni się również do budowania i rozpoznawalności Twojej marki. Sam sposób opakowania produktu już ma wpływ na to, jak zostanie odebrany on przez klienta.

Taśma z nadrukiem na Twojej przesyłce pełni również rolę zabezpieczającą. Mamy wówczas pewność, że przesyłka nie była otwierana przez osoby nieupoważnione. Zwłaszcza jeśli wybierzemy taśmę z nadrukiem dobrej jakości

Wykonamy taśmę dokładnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Nie tylko indywidualny nadruk będzie ją wyróżniał, ale również fakt, że to Ty wybierasz rodzaj nośnika czy kleju, z jakiego będzie wykonana. W przypadku wątpliwości, jaki rodzaj taśmy wybrać, pomocą i radą służą Ci nasi pracownicy.

Nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną, możemy również wykonać nadruk zdjęciowy. Na taśmie możemy umieścić każdą grafikę. Zazwyczaj jest to logo firmy, slogan reklamowy lub dane teleadresowe. Możemy również nadrukować na taśmie teksty ostrzegawcze (np. “Uwaga szkło”) lub takie, które ułatwią znakowanie towaru przechowywanego w magazynie.

Nasi graficy przygotują dla Państwa każdy projekt, po przesłaniu logotypu, zostanie przygotowana wizualizacja taśmy i odesłana do akceptacji. Wszelkie uwagi będą oczywiście uwzględniane, projekt będzie poprawiany do uzyskania całkowitej satysfakcji klienta. Projekt oraz ewentualne modyfikacje wykonujemy bezpłatnie.

Licząc się ze zróżnicowanymi potrzebami klientów proponujemy bardzo szeroką gamę produktów. Produkujemy taśmy pakowe przy użyciu różnych klejów. Oferujemy także taśmy na różnych nośnikach: folii PCV, polipropylenowej oraz bardzo modne ostatnio taśmy papierowe.

Przy produkcji taśm z nadrukiem stosowane są różne kleje. Najczęściej wybieranym klejem jest hotmelt (klej na bazie kauczuku syntetycznego). To wytrzymały klej, zachowujący stosunek ceny do jakości. Do zadań specjalnych polecamy klej solvent (kauczuk naturalny). Taśma na tym kleju stosowana jest do ciężkich przesyłek, radzi sobie również z niskimi temperaturami.

Produkujemy też taśmy na kleju akrylowym, również w wariancie cichoodwijalnym, co zapewnia komfort pracy przy pakowaniu.

W naszej ofercie posiadamy też taśmy bez kleju, są to taśmy ostrzegawcze, stosowane przy różnego rodzaju eventach, targach, używane są również do ogradzania terenów. Tu również możemy wykonać dowolny nadruk.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem Wrocław


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem wrocław

Najlepsze


taśmy pakowe we Wrocławiu


Zapraszamy do kontaktu

taśmy z nadrukiem wrocław

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem we Wrocławiu

taśmy z nadrukiem wrocław

Taśmy z nadrukiem Wrocław - dlaczego akurat my?

Wykonujemy nadruk nawierzchniowy- do 3 kolorów nadruku lub nadruk typu sandwich (nadruk położony jest na folii jeszcze przed położeniem kleju- daje na to gwarancję nieścieralności)- do 8 kolorów nadruku. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.


  • Siedziba we Wrocławiu

    Większe pakiety taśm z nadrukiem dostarczamy do punktu, którego siedziba jest we Wrocławiu lub wysyłamy do bezpośrednio do Waszej firmy kurierem.

  • Zaufany producent taśm

    Doświadczenie i fachowość to naszej najważniejsze cechy, dzięki temu wiemy że damy radę przygotować dla Was najlepsze taśmy!

  • Najwyższej jakości nadruki

    Nadruk fleksograficzny zapewnia najwyższą jakość. Dzięki temu Twoja taśma z nadrukiem będzie wyglądała okazale!