Taśmy z nadrukiem Białystok

Warto zdecydować się na nasze taśmy z nadrukiem z wielu powodów. Przede wszystkim otrzymujemy produkt doskonałej jakości, który spełni swe zadanie praktyczne, jakim jest zabezpieczenie przesyłki. Musimy pamiętać, że taśma z nadrukiem stanowi swoistą plombę zabezpieczającą i chroni przesyłkę przed niepożądanym otwarciem.

Taśma z nadrukiem sprawdza się również jako niestandardowa forma reklamy, stosunkowo tania, ale niezwykle skuteczna. Przesyłka oklejona taśmą z Twoim nadrukiem sprawia na kliencie bardzo pozytywne wrażenie, a przede wszystkim umacnia wizerunek Twojej firmy w oczach klienta. Dzięki taśmie z nadrukiem Twoja marka zapada w pamięć i podnosi się jej rozpoznawalność, a to są funkcje nie do przecenienia. Jednym słowem taśma z nadrukiem jest doskonałym narzędziem marketingowym.

Dlatego też bardzo ważna jest jakość nadruku oraz sam projekt, więc musi on być dokładnie przemyślany. Tu z pomocą przychodzą nasi graficy, są to doświadczeni specjaliści, którzy pozostają do dyspozycji naszych klientów.

Zazwyczaj na taśmie umieszcza się logo firmy oraz slogan reklamowy lub dane firmy. Możemy również nadrukować na taśmie teksty ostrzegawcze, mówiące o delikatnej zawartości przesyłki lub teksty służące do znakowania paczki. Zespół naszych grafików przygotuje projekt zgodny z wytycznymi klienta. Najpierw przygotowana zostanie wizualizacja taśmy i odesłana do akceptacji. W przypadku ewentualnych uwag, projekt oczywiście będzie poprawiany do uzyskania całkowitej satysfakcji klienta. Projekt oraz ewentualne modyfikacje wykonujemy bezpłatnie

Nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną do 8 kolorów, wykonujemy też nadruki zdjęciowe. Na taśmie możemy umieścić dowolną grafikę. Nadruk wykonujemy metodą nawierzchniową lub w technologii sandwich (folia zadrukowana jest przed położeniem kleju, co daje gwarancję nieścieralności).

Jesteśmy wiodącym producentem taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wiemy doskonale jak ważna jest jakość produktu. Dlatego stosujemy najnowsze technologie i używamy najlepszych surowców, dzięki temu udaje się utrzymać najwyższą jakość naszych taśm.

Nasze taśmy są niezawodne. Wykonane z mocnej folii i wytrzymałego kleju, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Możemy zaproponować taśmę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie tylko indywidualny nadruk będzie ją wyróżniał, ale również fakt, że to Ty wybierasz rodzaj nośnika czy kleju, z jakiego będzie wykonana Twoja taśma.

Oferujemy naszym klientom taśmy w wielu wariantach: z folii polipropylenowej, z grubszej folii PCV. Coraz większym uznaniem klientów cieszą się ostatnio taśmy papierowe, jako produkt ekologiczny. W produkcji taśm stosujemy też różne kleje. Najpopularniejszy jest klej na bazie kauczuku syntetycznego- hotmelt. Jest to wytrzymały klej, o bardzo szerokim zastosowaniu. Dla bardziej wymagających klientów możemy zaproponować klej solvent (kauczuk naturalny). Taśma na tym kleju polecana jest do cięższych przesyłek, jest odporna na niskie temperatury i wysoką wilgotność. Proponujemy również taśmy na kleju akrylowym, także w wariancie cichoodwijalnym, co ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o komfort pracy przy pakowaniu.

Sprawdź nasze wyśmenite


Taśmy z nadrukiem białystok


Zaufaj doświadczonemu producentowi taśm

taśmy z nadrukiem białystok

Najlepsze


taśmy pakowe w białymstoku


Zapraszamy do kontaktu

taśmy z nadrukiem białystok

Doświadczony


Producent taśm z nadrukiem


Najleszpe taśmy z nadrukiem w białymstoku

taśmy z nadrukiem białystok

taśmy z nadrukiem Białystok - dlaczego nas wybrać?

Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkiej staranności, by produkt finalny zaspokoił oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


  • Siedziba w Białymstoku

    Przy większych zamówieniach oferujemy odbiór w Białymstoku lub wysyłamy do paczkę do Was.

  • Jesteśmy fachowym producentem taśm z nadrukiem

    Tysiące wykonanych zamówień, setki klientów, dziesiatki lat doświadczenia! To nasze najmocniejsze strony! Najlepsze taśmy!

  • Nadruki na taśmach - tylko wysoka jakość!

    Sitodruk i nadruki felskograficzne to gwarancja udanej taśmy i Waszego zadowolenia!